Mieszkanie Częstochowa Parkitka

Częstochowa
Dodane: Wtorek, 12 Maj, 2026  00:25
657 800 zł
10963 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:60 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Piętro :6 piętro
  • Liczba pięter:Wieżowiec
  • Rynek:Wtórny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Apartament premium | 60 m² | Ostatnie piętro | Południowo-zachodnia ekspozycja

Elegancki, dopracowany w każdym detalu apartament 3-pokojowy, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego, monitorowanego osiedla.
To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standardu wykończenia, komfortu codziennego życia oraz przestrzeni pełnej światła i prywatności.

Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie

Apartament został wykończony z wykorzystaniem materiałów i rozwiązań klasy premium.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

ostatnie piętro — cisza, prywatność i brak sąsiadów nad mieszkaniem,
doskonała ekspozycja południowo-zachodnia zapewniająca naturalne światło przez cały dzień,
klimatyzacja gwarantująca komfort o każdej porze roku,
designerskie oświetlenie CHORS,
zabudowy meblowe wykonywane na zamówienie,
kuchnia klasy premium:

systemy Rehau,
okucia Blum,
wysokiej klasy sprzęt Bosch, w tym piekarnik parowy.

Kameralne i nowoczesne osiedle

Mieszkanie znajduje się na zadbanym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu, zapewniającym mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu:

miejsca postojowego w garażu podziemnym,
komórki lokatorskiej.

Lokalizacja, która zapewnia wygodę

Nieruchomość położona jest pomiędzy ul. Poleską a ul. Okulickiego — w jednej z najbardziej komfortowych części miasta do życia.