M-4 63m2, po remoncie, schowek, winda, balkon
Częstochowa / Tysiąclecie Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 30 Kwiecień, 2026 08:54
469 000 zł
7444 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:63 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Wielka Płyta
- Piętro :6 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1971
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 469 000 zł / 7444 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej62,8m2, z balkonem, po remoncie, usytuowane na szóstym piętrze w
ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku położonym w dzielnicy
Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66 w tzw. Mrówkowcu. Do
mieszkania przynależy duży schowek z oknem przylegający
bezpośrednio do mieszkania, dostępny z korytarza.
Rozkład pomieszczeń: salon z wnęką oraz z wyjściem na balkon, 2
szerokie sypialnie (w jednej z nich mieści się łóżko o
szerokości 180cm), oddzielna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.
Ściany malowane/kamień dekoracyjny, nowoczesna aranżacja łazienki,
wc podwieszane, kabina prysznicowa. Na podłogach w pokojach - panele,
w kuchni, przedpokoju i łazience - gres. Okna PCV w doskonałym
stanie. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, nowy bojler, nowa
instalacja elektryczna. Nowe drzwi i futryny.
W cenie pozostają meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD:
zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, szafy w zabudowie w
przedpokoju. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.
Ogrzewanie centralne - miejskie, nieopomiarowane, ciepła woda - z
nowego bojlera, opomiarowana.
Dostępna TV kablowa oraz internet światłowodowy.
Czynsz w wysokości ok. 990 zł zawiera m.in. opłatę za centralne
ogrzewanie, windę, śmieci oraz fundusz remontowy, dodatkowo płatne:
prąd, woda, gaz.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Blok zadbany, klatka schodowa zabezpieczona domofonem.
Świetna lokalizacja!!! W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe,
5 minut do Politechniki i UJD, 10 minut do CH Auchan i CH Promenada,