Załóż konto | Zaloguj

Nauka i Szkolenia w Częstochowie

Najtańsze PRAWO JAZDY w CZĘSTOCHOWIE

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 21 Lipiec, 2014  14:51

Opis oferty:

"Roel" Szkoła Nauki Jazdy

Nowo otwarty ośrodek szkoleniowy oferujący kursy nauki jazdy kat. B. Szkolenia prowadzoną są przez doświadczoną kadrę - instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają oczekiwania osób pragnących zdobyć prawo jazdy.

Mieszcząca się w Częstochowie szkoła, jako jedna z nielicznych oferuje również kursy prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych ruchowo, z dysfunkcjami kończyn jak i dla osób niedosłyszących i głuchoniemych. Szkolenie praktyczne przeprowadzane jest na specjalnie dostosowanych samochodzie, który również będzie dostępny podczas egzaminu państowego.

Ośrodek oferuje kursy w konkurencyjnej cenie, Kat B - 1050zł. ( w tej cenie oferujemy również darmowe materiały edukacyjne) Kat B dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności 1700 zł (w cenie również materiały edukacyjne i oczywiście wykorzystanie wyposażonego samochodu w czasie egzaminu). Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub przez e-mail. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego lokalu przy al. NMP 51 w Częstochowie.

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 924
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie