Badanie termowizyjne budynku PROMOCJA -10% TYLKO do 6.02.18!

Dodane przez mgr inż. Michał Dudek (Firma), Piątek, 16 Marzec, 2018  11:48

Opis oferty:

Szanowni Państwo,

Termowizja jest nowoczesną i co ważne nieinwazyjną techniką badawczą służącą do sprawdzenia szczelności budynku.
Każdy budynek traci wytworzone wewnątrz ciepło na skutek przewodzenia i konwekcji przez ściany, okna, drzwi, dach i podłogę.
Utrata ciepła jest zjawiskiem normalnym, a problem pojawia się wtedy gdy straty w wyniku nadmiernej ucieczki ciepła przez nieszczelności są duże.
Oczywiście straty ciepła można i należy ograniczać przez stosowanie izolacji termicznej ścian, podłogi, dachu, czy wymianę stolarki okiennej
i drzwiowej, na tą o lepszych parametrach izolacyjności cieplnej, jednak to nie rozwiązuje do końca problemu nadmiernej utraty ciepła przez budynek.
Nie mniej ważny od samego ocieplenia, jest prawidłowy montaż, a ten, jak wiadomo w Polsce pozostawia wiele do życzenia.
Nieumiejętne wykonywanie powierzonych prac, brak podstawowej wiedzy na temat produktu i technologii, stosowanie tańszych materiałów niezgodnie z zaleceniami producenta, skutkuje niepoprawnym wykonaniem prac ociepleniowych czy remontowych. Często o błędach wykonawców dowiadujemy się niestety dopiero wtedy, kiedy musimy płacić zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie.
Kamera termowizyjna pozwala dostrzec niedociągnięcia budowlańców wcześniej, jeszcze przed oddaniem nieruchomości do użytkowania lub przed zakończeniem prac montażowych i dzięki temu możliwe jest wykonanie niezbędnych poprawek taniej, niż po zamieszkaniu.
Zdjęcia termowizyjne mogą służyć jako dowód w trudnych sprawach związanych z odszkodowaniem za źle wykonane prace.
Termowizja jest przydatna także w sytuacji gdy dom jest zamieszkany, a domownicy odczuwają dyskomfort termiczny, albo mają problem
z wilgocią lub co gorsza ze szkodliwą dla zdrowia pleśnią.
Kamera termowizyjna pokaże źródło problemu, czy będą to braki izolacji termicznej, czy nadmierna ucieczka ciepła przez elementy konstrukcyjne tzw. mostki termiczne, albo niesprawnie działająca wentylacja-częsta przyczyna problemów ze zbyt wysoką wilgotnością w budynku. We wszystkich tych przypadkach sprawdzenie budynku kamerą termowizyjną, pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze.
Kamera termowizyjna w zastosowaniach w budownictwie wykorzystuje promieniowanie budynków w podczerwieni. Układ elektroniczny wychwytuje to promieniowanie i zamienia na kolorowy obraz widzialny.
Poszczególnym kolorom w obrazie z kamery termowizyjnej odpowiadają określone wartości temperatur powierzchni badanego przedmiotu.
Utracie ciepła przez nieszczelności towarzyszy zawsze spadek temperatury w miejscu nieszczelności. Kamera termowizyjna szybko
i dokładnie lokalizuje miejsca na powierzchni o za niskiej albo za wysokiej w stosunku do otocznia temperaturze i tym samym wskazuje bezbłędnie miejsce występowania problemu.

Przestań zgadywać, wykorzystaj termowizję, znajdź przyczynę problemu i zacznij oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie.

Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania odnośnie badania termowizyjnego budynku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź do wysłania zapytania drogą mailową, lub przez formularz tutuj -> http://termowizja-ekoplus.pl/kontakt

Dodatkowo, polecamy odwiedzać Naszą stronę firmową, gdzie w zakładce aktualności publikujemy ciekawe informacje i filmy o termowizji, wkrótce także promocje na badania termowizyjne:

UWAGA: PROMOCJA. Tylko w dniach 31 Stycznia-06 lutego 2018 !!! Badanie termowizyjne 10% taniej !
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wpisz poniższy adres w pasku i kliknij link w aktualności na samej górze.

http://www.termowizja-ekoplus.pl/aktualnosci
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 1295
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie